Josef Váňa

Vážení přátelé dobrého vína,

Josef Váňa, Velká pardubická

tak jako mnozí z Vás, i já se počítám mezi milovníky dobrého vína a ve volných chvílích si spolu s rodinou a přáteli rádi něco dobrého dopřejeme.

Již několik let spolupracuji s panem Jiroutem, který provozuje tento e-Shop a také vinotéku v Pardubicích. Často se spolu setkáváme na pardubickém dostihovém závodišti, kde VÍNO-GRIM.CZ svá vína prezentují prakticky při všech dostizích.

Rád si po dostizích nějaké vínko vyberu a nechám poslat domů. Když nemám cestu do Pardubic, tak si nějaký karton dobrého vína objednám přímo zde, na VÍNO-GRIM.CZ Je to pohodlné, praktické a zásilka mi vždy dorazila včas a v pořádku.

Hledáte-li skvělá vína za skvělé ceny, jste na dobré adrese.

Mám osobní dobrou zkušenost s tímto internetovým obchodem a rád Vám ho proto doporučuji. Věřím, že si získá i Vaši důvěru.

Josef Váňa

 

 

Josef Váňa, sedminásobný vítěz Velké pardubické

Josef Váňa, vítěz Velké pardubické

Jen těžko budete hledat v naší republice někoho, kdo tohoto slavného žokeje nezná. Požívá velké úcty, a to nejen mezi lidmi kolem koní. Již dávno před svým zatím posledním vítězstvím se stal legendou.

Josef Váňa krom toho, že je legendární žokej, trenér a znalec koní, je také velkým milovníkem a znalcem vín. Již hezkých pár let chodí po dostizích k nám na stánek přechutnávat vína, která si od nás následně nechává posílat domů. Je to pro nás samozřejmě čest a velmi dobrá reklama.

Budeme rádi, pokud dostaneme i Vaši důvěru, uděláme pro to maximum!

Níže přinášíme fotografie z jedné z návštěv Josefa Váni v naší vinotéce v Pardubicích.

za VÍNO-GRIM.CZ

Martin Jirout

 

Návštěva Josefa Váni v naší vinotéce

Fotografie z návštěvy Josefa Váni v naší vinotéce v Pardubicích.

Josef Váňa Josef Váňa
Josef Váňa Josef Váňa