Víno jako dárek

Víno jako dárek, reklamní předmět

ORIGINÁLNÍ DÁREK, KTERÝ SI VAŠI KLIENTI, PARTNEŘI A PŘÁTELÉ UŽIJÍ !

Darovat láhev dobrého vína s reklamní etiketou je jeden z neotřelých způsobů, jak vyjádřit poděkování obchodním partnerům, klientům, zaměstnancům či přátelům.Proto bychom Vás rádi seznámili s nabídkou vybraných vín ve speciálním provedení reklamního dárku, kterým skutečně nikoho neurazíte.

Víno jako dárek Víno jako dárek Víno jako dárek Víno jako dárek
Víno jako dárek Víno jako dárek Víno jako dárek Víno jako dárek
Víno jako dárek Víno jako dárek

Pokud máte zájem, dodáme Vám prvotřídní víno podle Vašeho výběru, opatřené reklamní etiketou / visačkou či osobním přáním. Máte možnost si vybrat z velkého sortimentu kvalitních vín. Zpracujeme pro vás případně i grafický návrh etikety a zajistíme její tisk v potřebném množství. Pokud s tím zákazník souhlasí, vždy se snažíme opatřit víno spíše decentní reklamní visačkou, která nenaruší originální vzhled láhve.

Tuto službu nabízíme samozřejmě i fyzickým osobám, které chtějí hodnotným dárkem potěšit své přátele a blízké třeba k narozeninám či k jiným významným událostem.

Podmínky objednávky

Víno Vám dodáme na základě písemné objednávky zaslané e-mailem, v níž bude uveden druh vína, počet lahví, místo určení a způsob zajištění tisku etiket. K výrobě etiket je nutné předat písemné podklady nebo vlastní grafický návrh.

Počet lahví / dárkových balení není nijak omezen min.odběrem, vše je na vzájemné dohodě. Standardní nabízená dárková balení jsou na 1, 2 a 3 lahve v papírovém provedení, na přání zajistíme dřevěné dárkové kazety.

Ceník etiket

Cenu tisku etiket stanovíme po vzájemné dohodě v závislosti na jejich počtu, provedení a druhu papíru.

Víno jako dárek

Víno jako daňový náklad

citace zákona ohledně uznatelnosti reklamního vína jako daňového nákladu (pro firmy a podnikatele, platí od 1.1.2006):

Dne 8.12. 2005 schválil Senát ČR návrh vládního zákona č.182, kterým se novelizuje zákon o daních z příjmů a některé další zákony.
V tuto chvíli nás zajímá část týkající se zákona o DPH: podle novelizovaného znění § 13 odst.10 písm. c) zákona o DPH nebude již zdanitelným plněním dar tichého vína, pokud bude mít hodnotu bez DPH do 500,-Kč a toto bude označeno obchodní firmou či ochrannou známkou poskytovatele nebo názvem propagovaného zboží či služby a nebude z něj tedy nutné odvádět DPH na výstupu.

Jinými slovy: pokud poskytnete obchodnímu partnerovi láhev Ryzlinku rýnského (v ceně do 500,- Kč bez DPH a opatříte ji etiketou s vaší obchodní firmou, logem nebo názvem zboží, bude její pořizovací cena (vč. DPH) pro vás daňovým nákladem.

Zkuste letos místo posílání tradičních PF (které stejně skončí v koši) udělat obchodním partnerům radost neotřelým hodnotným dárkem!