Vinařství Hanzel

Hledáte-li více než pouhé víno, pak jste rozhodně na správném místě. Nahlédněte do umění vína, ve kterém Vinařství Hanzel spojuje krásy jižní Moravy s jedinečnou chutí, osobním přístupem a rodinnou atmosférou vinařství. Domovem přívlastkových vín jsou viniční tratě v okolí Miroslavi a Znojma, jako například Weinperky nebo Volné pole. Maximální důraz je kladen na kvalitu vlastních hroznů a použítí nejmodernějších technologií, které zaručují jejich šetrné zpracování. Vinařství ale stále  vychází z tradičních a prověřených postupů, které byly výchozí pro zpracování hroznů v celé historii moravského vinařství.

  

 

Vinařství HANZEL vychází z rodinné vinařské tradice, která má v okolí Znojma velmi staré kořeny. Společnost sídlí v Miroslavi u Znojma, kde je také kompletní technologické zázemí špičkové úrovně.
Přelomovým datem pro Vinařství HANZEL byl rok 2012, kdy započala rozsáhlá rekonstrukce objektu, a došlo k pořízení veškeré technologie pro příjem, zpracování, školení a skladování vína. Díky tomuto kroku bylo možné navýšit objem zpracovávaných hroznů a celkovou skladovou kapacitu sklepa na současných 80 tisíc litrů vína. V květnu roku 2014 se díky akvizici stalo Vinařství HANZEL součástí skupiny LAHOFER, která zahrnuje Vinařství LAHOFER, Vinice LAHOFER a Hotel LAHOFER. Díky novému silnému partnerovi dostalo Vinařství HANZEL možnost posílit pozici na trhu a společně nabídnout širší portfolio produktů.

Ve vinařství Hanzel máte možnost ochutnat vína, která LAHOFER nemá standardně v nabídce. Jedná se např. o odrůdy Chardonnay, Muškát žlutý, Rotgipfler, Sylvánské zelené, ...
Lze také říci, že vin. Hanzel se zaměřuje spíše na menší šarže vín.

Vína z tohoto poctivého vinařství Vám přinesou příjemný vinařský zážitek, nezklamou a jsou cenově přívětivá.

Přejeme i Vám, abyste v tomto vinařství našli své zalíbení.

Nabídka vín Vinařství HANZEL »»