Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER vzniklo v roce 2006 transformací původního vinařství, které vystupovalo pod značkou První znojemská vinařská, a.s. a pod touto značkou uvedlo na trh vína ročníků 2003-2005, převážně přívlastkové kvality. Nový název LAHOFER je inspirován osobností uměleckého řezbáře Jana Lahofera, který byl významným dobšickým rodákem a žil zde na přelomu 18. a 19. století. Jeho nejvýznamnější dílo je unikátní knihovna v premonstrátském klášteře na pražském Strahově, kam bylo dílo přemístěno z Louckého kláštera ve Znojmě po jeho zrušení.

Víno LAHOFER LAHOFER

Vinařství LAHOFER vychází ze silné vinařské tradice, která má v okolí Znojma velmi staré kořeny. Společnost sídlí v Dobšicích u Znojma, kde je také kompletní technologické zázemí špičkové úrovně. Vinařství hospodaří na cca 60 ha vlastních vinic, z nichž zejména tratě U Hájku a Babičák jsou legendárními pojmy. Z těchto vinohradů pochází převážná většina hroznů. Sloganem značky LAHOFER jsou "Vína z vlastních vinic". Vína jsou plněna do lahví typu "Weinschlegel" s matnou záklopkou a velmi zdařilou grafikou viněty.
Firma je dnes vnímána především jako "poctivá vinařská klasika", kde slova jako profesionalita, souznění s přírodou nebo také pečlivě a s láskou vyrobená vína rozhodně nejsou prázdnými pojmy.
Vína z tohoto poctivého vinařství Vám přinesou příjemný vinařský zážitek, nezklamou a jsou cenově přívětivá.

Přejeme i Vám, abyste v tomto vinařství našli své zalíbení.

Nabídka vín Vinařství Lahofer »»